Strona główna  |  O firmie   |  Referencje  |  Kontakt                      
Tutaj jesteś: Strona główna »

Ostatnio dodane aktualności
System wystawienniczy dla PKS Podróże

Logo pks expressZaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy system wystawienniczy dla biura podróży PKS Express. System miał w sposób estetyczny i elegancki prezentować aktualne oferty dla klientów przechodzących obok lokalu. Oferty aktualizowane są często, w związku, z czym wymiana plakatów musiała być wykonywana przez pracownika biura podróży szybko, bez ingerencji w system.

Całą realizację można zobaczyć tutaj: System wystawienniczy dla biura podróży PKS Podróże

Wiadomość z dnia: 14-04-2011, 10:50
Systemy dystansowe dla LOTOS

Ponownie zostaliśmy docenieni jako rzetelny i profesjonalny wykonawca. Tym razem indywidualny projekt wykonania tabliczki informacyjnej zamocowanej na uchwytach dystansowych przy pomocy blachowkrętów zlecił nam Lotos S.A.

Wykonanie obejmowało przygotowanie paczki włącznie z instrukcją montażu całości systemu dla 300 stacji paliw Lotos S.A.

Wszystkie nasze prace można obejrzeć tutaj: System dystansowy dla stacji LOTOS


Wiadomość z dnia: 27-09-2010, 15:44
Roll - up'y dla Radia Jard

logo jardKolejna udana współpraca. Tym razem Naszym zadowolonym klientem jest Białostockie Radio Jard. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy (oczywiście wykonanie na wczoraj) Roll - up'y. O wysokiej jakości Naszej obsługi świadczą referencje wystawione przez Radio Jard.

Wszystkie nasze prace można obejrzeć tutaj: roll-up dla radia Jard


Wiadomość z dnia: 11-03-2010, 15:19
Nasi specjaliści w miesieczniku Bussnes Media

Business Media grudzien 09Mamy przyjemność poinformować Naszych nowych jak i obecnych klientów o wyróżnieniu, jakim jest dla nas uczestnictwo w opracowywaniu artykułu : "Złota strefa. Tam gdzie kończą się zakupy, a zaczyna walka o klienta", Business Media, grudzień 2009, nr 12(60). Udowadniamy tym nasz profesjonalizm, ciągłe dążenie do bycia lepszym w tym, czym się zajmujemy, na co dzień.

Business Media to miesięcznik stanowiący źródło najpełniejszej wiedzy na temat artykułów reklamowych oraz promocyjnych, POS-ów i systemów wystawienniczych, działań ambientowych, organizacji eventów oraz branży out-of-home.


Wiadomość z dnia: 17-02-2010, 09:35
Zaproponowaliśmy i wykonaliśmy stojaki dla Konica Minolta

Logo Konica MinoltaZaproponowaliśmy i wykonaliśmy stojaki reklamowe firmie Konica Minolta. Zastosowaliśmy stojak kaskadowy 3C230 oraz pojedynczy C110 z plexi odlewanej.

Prace przebiegły pomyślnie, wywiązaliśmy się z zadeklarowanych terminów dostaw do poszczególnych sklepów firmy Konica Minolta rozlokowanych w całym kraju.

Przykładowe nasze realizacje które wykonaliśmy, można obejrzeć tutaj: Stojaki na ulotki dla KONICA MINOLTA

Wiadomość z dnia: 20-01-2010, 11:00
Pomimo kryzysu RemaDays 2010 cieszy sie powodzeniem

Logo RemaDaysJuż jest znany dokładny termin corocznych targów RemaDays, w najważniejszym tego typu wydarzeniu w Europie Środkowo-Wschodniej weźmie udział jak twierdzi organizator rekordowa ilość ponad 500 wystawców z Polski oraz z zagranicy (spis wystawców). Na 15 000 m2 powierzchni wystawowej Warszawskiego Centrum Expo XXI zaprezentują się firmy oferujące upominki, reklamę wewnętrzną i zewnętrzną oraz technologie reklamowe.

Ze względu na większą ilość wystawców zostaną zastosowane udogodnienia komunikacyjne w postaci powiększonego o 300 miejsc parkingu w obrębie hal wystawowych oraz dodatkowego parkingu buforowego w bliskiej odległości z dowozem na teren wystawy, bezpłatnym autobusem. Nowością też będą „strefy odpoczynku”, w których będzie można nie tylko odpocząć i posilić się, ale przede wszystkim w miłej atmosferze, przy kawie podtrzymać istniejące lub nawiązać nowe nieformalne kontakty.

Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa
Termin: 27-29 stycznia 2010
Oferta w sektorach: Gifts, Out&Indoor, Technology
RemaCongress: seminaria, panele dyskusyjne, warsztaty
Strona www: www.remadays.com


Wiadomość z dnia: 02-12-2009, 12:31
Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy system linkowy dla ORBIS

Logo OrbisMieliśmy możliwość zaprojektowania oraz wykonania systemu prezentacji ofert, zamieszczonego w witrynach okiennych biura podróży Orbis Travel.

Nasz profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie zostały docenione przez Dyrekcję biura. Zostało to uargumentowane i potwierdzone referencjami firmy Orbis Travel. Naszą prace oraz referencje można obejrzeć w projektach indywidualnych - system linkowy dla biura podróży ORBIS.


Wiadomość z dnia: 13-11-2009, 09:37
Nowy, krótszy adres: ar.com.pl

Miło nam poinformować że od dnia dzisiejszego nasza strona działa również pod krótszym i łatwiejszy do zapamiętania adresem:

www.AR.com.pl

, będącej skrótem naszej dotychczasowej domeny:

www.AkcesoriaReklamowe.com.pl

Jednocześnie Informujemy, że zmianie uległy adresy mailowe, które nie wpłyną na działanie już istniejących, można korzystać z obu typów.Wiadomość z dnia: 04-11-2009, 12:57
Forum o akcesoriach reklamowych

forum o akcesoriach reklamowychMiło nam poinformować o uruchomieniu forum internetowego poświęconemu wszystkiemu co związane jest z akcesoriami reklamowymi. Będzie mieściło się one pod adresem: www.akcesoriareklamowe.com.pl/forum/. Mamy nadzieje, że stanie się ono miejscem, w którym zarówno amatorzy jak i profesjonaliści będą mogli spotkać się, aby wymienic się poglądami oraz spostrzeżeniami. Mamy również nadzieje, że spotka się ono z dobrym przyjęciem z Państwa strony a także będzie służyło nieocenioną pomocą. Postaramy się również aktywnie brać udział w dyskusjach i w razie potrzeby służyć radą i naszym doświadczeniem.

Zapraszamy do postowania!


Wiadomość z dnia: 10-06-2009, 13:14
Katalog akcesoriów reklamowych offline

Miło nam poinformować że na specjalnie życzenie przygotowaliśmy pełną naszą ofertę katalogu w wersji offline. Wszystko zostało zapisane w formacie pdf, a ze względu na duży rozmiar, katalog został dodatkowo spakowany metodą zip. Staraliśmy się zebrać najważniejsze i najdokładniejsze informacje o naszej ofercie, tak aby przeglądanie jej było jeszcze prostsze i ogolono dostępne. Aby ułatwić poruszanie sie po katalogu dla naszych obecnych klientów zachowaliśmy identyczny podział i kolejność kategorii produktów z nasza docelową stroną akcesoriareklamowe.com.pl.

katalog akcesoria reklamoweKatalog - cała oferta w wersji offline 28 MB pdf (plik spakowany - ZIP)


Wiadomość z dnia: 27-05-2009, 13:05
Program Rzetelna Firma

certyfikat on-lineMiło Nam jest poinformować Naszych obecnych jak i przyszłych klientów, że firma AR s.c. jest czynnym uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Jest to program Krajowego Rejestru Długów, który zgodnie z nazwą ma promować rzetelnych przedsiębiorców - rzetelnych, czyli sumiennie regulujących swoje zobowiązania. Celem programu jest nie tylko propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, ale również kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą.

AR s.c. jest posiadaczem Certyfikatu Rzetelności w formie papierowej jak również jego elektronicznego odpowiednika. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


Wiadomość z dnia: 03-03-2009, 15:17
V edycja targów RemaDays

Logo RemaDaysRemaDays to międzynarodowe dni reklamy i idealne miejsce gdzie można obejrzeć oferty firm specjalizujących się w reklamie wewnętrznej oraz zewnętrznej, jak również w kompletnych rozwiązaniach dotyczących reklamy w miejscu sprzedaży - czyli bogata oferta materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów.

W tegorocznej odsłonie RemaDays weźmie udział rekordowa liczba 451 wystawców, co daje V edycji RemaDays prym wśród wszystkich dotychczasowych targów reklamy jakie odbyły się w Polsce. Różnorodność zgromadzonej na targach oferty podkreśla ich podział na trzy sektory: GiftDays (upominki oraz artykuły promocyjne), Out&IndoorDays (reklama zewnętrzna oraz wewnętrzna) i TechnologyDays (specjalistyczne maszyny do wydruków wielkoformatowych, grawerowania a także haftu).

W tym roku RemaDays odbywa się w dniach od 10 do 12 lutego w warszawskim Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi otwarte są dla zwiedzających od 10:00 do 17:00 10 i 11 lutego, natomiast 12 lutego od 10.00 do 16.00. Więcej można zobaczyć pod adresem: remadays.com. Do zobaczenia na RemaDays.


Wiadomość z dnia: 08-02-2009, 10:14
Strona: [1] / 1
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Praca

 

© 2017 All rights reserved.

Systemy prezentacyjne Stojaki na ulotki i foldery Ramki i potykacze Przykładowe realizacje z plexi
AkcesoriaReklamowe | ul. Gruntowa 9/1 p. 200 | 15-706 Białystok | tel. +48 (85) 674 56 83 | | www.AR.com.pl
KQS.storeSitemap