Strona główna  |  O firmie   |  Referencje  |  Kontakt                      
Tutaj jesteś: Strona główna »

Referencje od naszych klientów

ESBANK


Referencje ESBank"ESBANK potwierza, iż firma AR Sp.J. kilkukrotnie realizowała dla nas zamówienia na materiały reklamowe z plexi. Zakres prac wykonany został zgodnie ze zleceniem przy zachowaniu najwyższych standardów oraz szybkim terminie realizacji zamówienia. Firma wywiązała się należycie z powierzonych obowiązków, dlatego w pełni możemy ją polecić jako godnego partnera w realizacji prac."

Norvik


Referencje norvik "Materials were made in accordance with the order, on time and with hight quality. We evaluate the cooperation with the company as very good."

LOTOS paliwa


Referencje LOTOS Paliwa "Firma Akcesoria Reklamowe (AR.com.pl) w sposób profesjonalny zajęła się wykonaniem indywidualnego projektu tabliczek informacyjnych dla naszych stacji paliw LOTOS"

Ministerstwo Sprawiedliwości


Referencje Ministerstwa Sprawiedliwosci "Zaprojektowanie i wykonanie materiałów służących do oznakowania Sądów i sprzetu oraz ich dostarczenie do wskazanych przez zamawiającego 350 lokalizacji. Firma ze swoich zobowiązań wywiązała się z należytą starannością."

PKS Poznań


Referencje PKS Pozan "PKS w Poznaniu S.A. potwierdza że firma AR Sp.J. dostarczyła nam stojaki na ultoki, które wykorzystujemy przy kasach na dworcu autobusowym. Terminowość oraz jakość realizacji zamówienia jest zadowalająca i pozwala uznać firmę za godną zaufania"

Teatr im. Jaracza w Olsztynie


Referencje Teatr im. Jaracza w Olsztynie"Inwestycja obejmowała rewitalizację budynku im. Stefana Jaracza. Wykonane przez firmę AR Sp.J. roboty obejmowały wykonanie, dostawę i montaż elementów ekspozycji galerii. Współpraca z firmą AR Sp.J. układała się w sposób prawidłowy. Roboty zostały wykonane w sposób należyty, dlatego też możemy z przyjemnością zarekomendować firmę AR Sp.J., jako odpowiedzialną i solidną w zakresie realizacji wszelkich inwestycji dotyczących wykonywania systemy identyfikacji wizualnej, mając pewność, że wykonują je na najwyższym poziomie jakościowym i organizacyjnym."

Develey


Referencje Develey"Towar spełnił oczekiwania oraz został dostarczony w terminie. Profesjonalna obsługa pozwoliła na szybką realizację zlecenia, dlatego polecamy AR sp.j. jako rzetelną i profesjonalną firmę."

Oknoplast


Referencje Oknoplast"Realizowanie zamówień przebiega terminowo i na wysokim poziomie. Dodatkowo firma profesjonalnie doradza nam od strony technicznej podczas realizacji naszych zamówień."

Giacomo Conti


Referencje Giacomo"Z ogromna przyjemnością chcielibyśmy podziękowaĆ firmie AR Spółka Jawną, za fachową obsługę i doradztwo z zakresu doboru akcesorii reklamowch do naszych salonów mody męsklej Giacomo Conti. Sumienność, dokładność szybkość w realizacji zamówień to z pewnością znakomite cechy tej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność."

ZETO


Referencje ZETO"Tabliczki zostały wykonane zgodnie z zamówieniem, starannie i terminowo. Współpraca z firmą AR Sp. J. przebiegała bardzo dobrze."

Portico Investments


Referencje Portico"Współpraca z firmą przebiegała w sposób efektywny, zarówno w fazie projektu jak i realizacji. Zaproponowane przez AR sp.j. rozwiązania Portico Investments Poland Sp. z o.o. okazały się spełniać wymagania w najwyższym stopniu. Rozsądne ceny oraz profesjonalna obsługa pozwoliły na szybką realizację zamówienia ku satysfakcji oby stron."

PM Group


Referencje PM Group"Firma PM Group potwierdza, iż firma AR sp.j. w maju 2011r. należycie zrealizowała zamówienie polegające na wykonaniu tabliczek informacyjnych. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, z należytą starannością. Polecamy AR sp.j., jako wiarygodną i rzetelną firmę."

Biuro Podróży Orbis Travel


Referencje Biuro Podróży Orbis Travel"Kontakty z firmą zarówno w fazie projektu jak i realizacji były merytoryczne, twórcze i efektywne. Firma wykazała bardzo duże zaangażowanie poszukując optymalnych dla Orbisu rozwiązań."

Radio Jard


Referencje Radio Jard"Na podstawie naszej współpracy skłonni jesteśmy stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu, gwarantują produkt wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb Zamawiającego."

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


Referencje Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego"Jakość materiału, atrakcyjna cena oraz terminowość i wysoka jakość obsługi pozwalają na polecenie firmy AR.com.pl jako rzetelnego i godnego zaufania sprzedawcę"

Politechnika Lubelska


Referencje Politechnika Lubelska"Zamówienie zostało zrealizowane w bardzo krótkim terminie, a jakość wykonanego produktu, atrakcyjna cena, a także profesjonalna obsługa klienta pozwala na polecenia firmy, jako rzetelnego i godnego zaufania sprzedawcę."

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu


Referencje Uniwersytet w toruniu"Niniejszym mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Firma AR Sp.J. z siedzibą w Białymstoku zrealizowała zamówienie systemu zawieszeń szynowych. Dostawę zrealizowano szybko i sprawnie. Dostarczony towar zgodny z zamówieniem."
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Praca

 

© 2017 All rights reserved.

Systemy prezentacyjne Stojaki na ulotki i foldery Ramki i potykacze Przykładowe realizacje z plexi
AkcesoriaReklamowe | ul. Gruntowa 9/1 p. 200 | 15-706 Białystok | tel. +48 (85) 674 56 83 | | www.AR.com.pl
KQS.storeSitemap