Strona główna  |  O firmie   |  Referencje  |  Kontakt                      
Tutaj jesteś: Strona główna » Katalog » Systemy prezentacyjne

REFERENCJE


Polski Producent
Referencje LOTOS Referencje Oknoplast
Zobacz wszystkie


W kategorii systemy prezentacyjne znajdziecie Państwo eleganckie i ekskluzywne, w atrakcyjnej cenie systemy wystawiennicze wykonane z wysokiej jakości aluminium. Są to zarówno dystanse aluminiowe (kołki dystansowe) jak również systemy linkowe (systemy ekspozycyjne). W szczególności wykorzystywane przez: banki, biura podróży, biura nieruchomości np. do mocowania plakatów. Jesteśmy producentem poniższych systemów zawieszeń, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać każde indywidualne zlecenia.

Katalog produktów
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 / 6
Dystans GG2519MP
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (wykonany mosiądzu, kolor złoty, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG2519SN
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (wykonany ze stali nierdzewnej, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Pojedynczy uchwyt boczny z aluminium 6011AP
Boczny uchwyt do pionowego lub poziomego zawieszania antyram z plexi grubości max. 4 mm, na systemie linkowym, uchwyt wykonany jest z aluminium
Tabliczka przydrzwiowa z ramką 3DRZ/3DRS
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Tabliczka ma delikatnie zaokrąglone zewnętrzne krawędzie, na jej froncie została dodana ramka (złota, srebrna) wykonana z Dibondu o grubości 2 mm.
Dystans GG5019AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 50 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Dwustronny uchwyt z aluminium 6012AP
Dwustronny uchwyt wykonany z aluminium, przeznaczony jest do pionowego lub poziomego zawieszania antyram z plexi grubości max. 4 mm, na systemie linkowym.
Tabliczka przydrzwiowa kierunkowa 3DRTZ/3DRTS
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Front wykończony jest ramką w kształcie strzałki, wykonaną z Dibondu (srebrny, złoty) o grubości 2mm.
Dystans GG2530AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 30mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Uchwyt do zamocowania półki 6007AP
Uchwyt aluminiowy do zamocowania półki na systemie linkowym.
Dystans GG5030AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 50 mm, średnica 30mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Dystans GG10030AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 100 mm, średnica 30mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Uchwyt dystansowy boczny GG2519BAP
Boczny uchwyt dystansowy, wykonany z aluminium polerowanego, do tabliczek bez otworów. Dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm.
Tabliczka na drzwi AR26
Tabliczka na profilach aluminiowych mocowana za pomocą taśmy dwustronnej lub kołków.
Listwa cenowa samoprzylepna LHET39
Listwa cenowa z taśmą samoprzylepną
Uchwyt cenowy LHESwing39-65H
Uchwyt cenowy, bezbarwny na etykietę o wysokości 39 mm, mocowany na metalowych hakach T.
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 / 6
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Praca

 

© 2017 All rights reserved.

Systemy prezentacyjne Stojaki na ulotki i foldery Ramki i potykacze Przykładowe realizacje z plexi
AkcesoriaReklamowe | ul. Gruntowa 9/1 p. 200 | 15-706 Białystok | tel. +48 (85) 674 56 83 | | www.AR.com.pl
KQS.storeSitemap