Strona główna  |  O firmie   |  Referencje  |  Kontakt                      
Tutaj jesteś: Strona główna » Katalog » Systemy prezentacyjne

REFERENCJE


Polski Producent
Referencje LOTOS Referencje Oknoplast
Zobacz wszystkie


W kategorii systemy prezentacyjne znajdziecie Państwo eleganckie i ekskluzywne, w atrakcyjnej cenie systemy wystawiennicze wykonane z wysokiej jakości aluminium. Są to zarówno dystanse aluminiowe (kołki dystansowe) jak również systemy linkowe (systemy ekspozycyjne). W szczególności wykorzystywane przez: banki, biura podróży, biura nieruchomości np. do mocowania plakatów. Jesteśmy producentem poniższych systemów zawieszeń, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać każde indywidualne zlecenia.

Katalog produktów
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Dystans GG1512AP
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 15 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
System linkowy 6000AP
Systemy linkowe wykonane z aluminium, służące do zamocowania między sufitem a podłogą.
Tabliczka przydrzwiowa 3D12 - <FONT COLOR="RED">SUPER CENA</FONT>
Bardzo estetyczna, wręcz ekskluzywna tabliczka informacyjna (przydrzwiowa) wykonana z dwóch plexi z których jedna jest grubości 2 mm. W skład tabliczki przydrzwiowej wchodzą również dwa dystanse aluminiowe.
Tabliczka przydrzwiowa 3D1
Bardzo estetyczna, wręcz ekskluzywna tabliczka informacyjna (przydrzwiowa) wykonana z dwóch plexi z których jedna jest grubości 4 mm. W skład tabliczki przydrzwiowej wchodzą również dwa dystanse aluminiowe.
Dystans AIR1002
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Sufitowy system linkowy 6004AP
Systemy linkowe wykonane z aluminium, służące do podwieszania tabliczek na suficie.
Tabliczka przydrzwiowa gięta 3DG1
Bardzo estetyczna, ekskluzywna tabliczka informacyjna (przydrzwiowa) wykonana z plexi o grubości 4 mm każda. W części dolnej węższa część plexi jest gięta i wraca do góry jako plecy tabliczki, przez co wymiana informacji odbywa się bez ingerencji w cały system trzydrzwiowy. W skład tabliczki przydrzwiowej wchodzą również dwa dystanse aluminiowe.
Dystans GG2012MP
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (mosiądz, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG2012SN
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (stal nierdzewna, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Tabliczka przydrzwiowa z marginesami 3DMZ/3DMS
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Została wzbogacona dwoma marginesami, znajdującymi się pod uchwytami dystansowymi, wykonanymi z Dibondu (srebrny, złoty) o grubości 2mm.
Naścienny system linkowy 6002AP
Naścienne systemy linkowe wykonane z aluminium, służące do zawieszenia na ścianie.
Podwójny uchwyt dystansowy GG10512AP
Podwójny uchwyt dystansowy przeznaczony do zamontowania dwóch tabliczek reklamowych w celu uzyskania przestrzennego efektu (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm).
System linkowy do zawieszenia plakatu 6000SA
Systemy linkowe z ruchomymi kolankami, wykonane ze stali nierdzewnej, służące do zamocowania antyramy z plakatem między sufitem a podłogą lub na ścianie.
Tabliczka przydrzwiowa z marginesem 3DM1Z/3DM1S
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Została wzbogacona w jeden margines, znajdujący się pod uchwytami dystansowymi, wykonany z Dibondu (srebrny, złoty) o grubości 2mm.
Dystans GG2519AP/AIR1003
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Praca

 

© 2017 All rights reserved.

Systemy prezentacyjne Stojaki na ulotki i foldery Ramki i potykacze Przykładowe realizacje z plexi
AkcesoriaReklamowe | ul. Gruntowa 9/1 p. 200 | 15-706 Białystok | tel. +48 (85) 674 56 83 | | www.AR.com.pl
KQS.storeSitemap