Strona główna  |  O firmie   |  Referencje  |  Kontakt                      
Tutaj jesteś: Strona główna » Katalog » Systemy prezentacyjne » System dystansowy

REFERENCJE


Polski Producent
Referencje LOTOS Referencje Oknoplast
Zobacz wszystkie


Jak produkujemy dystanse:  
W kategorii systemy dystansowe znajdą państwo wysokiej jakości uchwyty dystansowe (kołki dystansowe) wykonane z polerowanego aluminium. Uchwyty ozdobne wykorzystywane są najczęściej przy montażu tabliczek informacyjnych wykonanych z plexi lub szkła. Dystanse aluminiowe są produktem bardzo ekskluzywnym i estetycznym.

Informujemy, że jesteśmy bezpośrednim producentem dystansów i jesteśmy w stanie wykonać każde indywidualne zamówienie. Jednak zastrzegamy sobie minimalną ilość takiego zamówienia na 300 szt.

Katalog produktów
Strona: [1] / 1
Dystans GG1512AP
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 15 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans AIR1002
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG2012MP
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (mosiądz, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG2012SN
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (stal nierdzewna, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Podwójny uchwyt dystansowy GG10512AP
Podwójny uchwyt dystansowy przeznaczony do zamontowania dwóch tabliczek reklamowych w celu uzyskania przestrzennego efektu (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 20 mm, średnica 12mm).
Dystans GG2519AP/AIR1003
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG2519MP
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (wykonany mosiądzu, kolor złoty, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG2519SN
Ozdobny uchwyt/kołek dystansowy (wykonany ze stali nierdzewnej, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi otworami.
Dystans GG5019AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 50 mm, średnica 19mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Dystans GG2530AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 30mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Dystans GG5030AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 50 mm, średnica 30mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Dystans GG10030AP
Ozdobny uchwyt dystansowy (aluminiowy, dystans/odległość od ściany 100 mm, średnica 30mm), przeznaczony do montowania równolegle do ściany tabliczek z przygotowanymi już otworami.
Uchwyt dystansowy boczny GG2519BAP
Boczny uchwyt dystansowy, wykonany z aluminium polerowanego, do tabliczek bez otworów. Dystans/odległość od ściany 25 mm, średnica 19mm.
Uchwyt dystansowy prostopadły GG12PAP
Uchwyt prostopadły mocowany do ściany lub sufitu. Aluminiowy, dystans/odległość od ściany 13 mm, średnica 12mm.
Uchwyty dystansowe na indywidualne zamówienie
Uchwyty dystansowe wykonywane na indywidualne zamówienie przeznaczone do tabliczek reklamowych.
Strona: [1] / 1
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Praca

 

© 2017 All rights reserved.

Systemy prezentacyjne Stojaki na ulotki i foldery Ramki i potykacze Przykładowe realizacje z plexi
AkcesoriaReklamowe | ul. Gruntowa 9/1 p. 200 | 15-706 Białystok | tel. +48 (85) 674 56 83 | | www.AR.com.pl
KQS.storeSitemap