Strona główna  |  O firmie   |  Referencje  |  Kontakt                      
Tutaj jesteś: Strona główna » Katalog » Systemy prezentacyjne » Tabliczki przydrzwiowe

REFERENCJE


Polski Producent
Referencje LOTOS Referencje Oknoplast
Zobacz wszystkie


W kategorii tabliczki przydrzwiowe znajdują się tabliczki firmowe wykonywane z wysokiej klasy plexi. Mocowane do ściany są za pomocą dystansów (kołków dystansowych) również naszej produkcji. Przy produkcji tabliczek przydrzwiowych nacisk kierujemy na bardzo łatwą wymianę informacji w nich zawartych. Dzięki czemu możemy się pochwalić produktem wykonanym z wysokiej klasy materiałów przy zachowaniu jak najbardziej optymalnej ceny. Jako producent mamy wpływ na dostosowanie parametrów tabliczek do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zastrzegamy sobie jednak minimalną ilość zamówienia przy indywidualnych projektach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Zespół AR.

Katalog produktów
Strona: [1] / 1
Tabliczka przydrzwiowa 3D12 - <FONT COLOR="RED">SUPER CENA</FONT>
Bardzo estetyczna, wręcz ekskluzywna tabliczka informacyjna (przydrzwiowa) wykonana z dwóch plexi z których jedna jest grubości 2 mm. W skład tabliczki przydrzwiowej wchodzą również dwa dystanse aluminiowe.
Tabliczka przydrzwiowa 3D1
Bardzo estetyczna, wręcz ekskluzywna tabliczka informacyjna (przydrzwiowa) wykonana z dwóch plexi z których jedna jest grubości 4 mm. W skład tabliczki przydrzwiowej wchodzą również dwa dystanse aluminiowe.
Tabliczka przydrzwiowa gięta 3DG1
Bardzo estetyczna, ekskluzywna tabliczka informacyjna (przydrzwiowa) wykonana z plexi o grubości 4 mm każda. W części dolnej węższa część plexi jest gięta i wraca do góry jako plecy tabliczki, przez co wymiana informacji odbywa się bez ingerencji w cały system trzydrzwiowy. W skład tabliczki przydrzwiowej wchodzą również dwa dystanse aluminiowe.
Tabliczka przydrzwiowa z marginesami 3DMZ/3DMS
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Została wzbogacona dwoma marginesami, znajdującymi się pod uchwytami dystansowymi, wykonanymi z Dibondu (srebrny, złoty) o grubości 2mm.
Tabliczka przydrzwiowa z marginesem 3DM1Z/3DM1S
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Została wzbogacona w jeden margines, znajdujący się pod uchwytami dystansowymi, wykonany z Dibondu (srebrny, złoty) o grubości 2mm.
Tabliczka przydrzwiowa z ramką 3DRZ/3DRS
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Tabliczka ma delikatnie zaokrąglone zewnętrzne krawędzie, na jej froncie została dodana ramka (złota, srebrna) wykonana z Dibondu o grubości 2 mm.
Tabliczka przydrzwiowa kierunkowa 3DRTZ/3DRTS
Tabliczka wzorowana jest na tabliczce o symbolu: 3D1. Front wykończony jest ramką w kształcie strzałki, wykonaną z Dibondu (srebrny, złoty) o grubości 2mm.
Tabliczka na drzwi AR26
Tabliczka na profilach aluminiowych mocowana za pomocą taśmy dwustronnej lub kołków.
Strona: [1] / 1
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Praca

 

© 2017 All rights reserved.

Systemy prezentacyjne Stojaki na ulotki i foldery Ramki i potykacze Przykładowe realizacje z plexi
AkcesoriaReklamowe | ul. Gruntowa 9/1 p. 200 | 15-706 Białystok | tel. +48 (85) 674 56 83 | | www.AR.com.pl
KQS.storeSitemap